PAŠVALDĪBĀM

Lai noslēgtu sadarbības līgumu, lūgums sazināties ar SIA “Mērniecības Datu Centrs” projektu vadītāju Jāni Klīvi 67496833, 29140014 vai janis.klive@mdc.lv.

MĒRNIEKIEM

Pieprasījuma veidlapu meklē šeit: pieprasijuma_veidlapa_MDC.doc

Pieprasījuma nosūtīšanai un datu saņemšanai izmantojama e-pasta adrese infodati@mdc.lv.

Netērē laiku – paņem datus pats! Abonē Topografija.lv pakalpojumus un iegūsti datus jebkurā laikā!
Par vēlmi reģistrēties karšu pārlūkā Topografija.lv un maksas datu kopu abonēšanas pakalpojuma izmantošanu lūgums sazināties ar SIA “Mērniecības Datu Centrs” projektu vadītāju Jāni Klīvi 6749683329140014 vai janis.klive@mdc.lv.

Reģistrētais darbs tiek apliecināts ar īpaša parauga rakstlaukumu, kas tiek ievietots attiecīgajā plānā. Katram darbam tiek piešķirts unikāls reģistrācijas numurs, kura autentiskuma kontroli veic attiecīgā pašvaldība.

Mērniecības firmām, kas nav noslēgušas sadarbības līgumu ar SIA “Mērniecības Datu Centrs”, pirmām kārtām ir jāsaņem avansa rēķins, pēc kura apmaksas tiks saņemts darba reģistrācijas numurs.

Informējam, ka ar jauniem klientiem sadarbības sākuma periodā strādājam priekšapmaksas režīmā.

IEDZĪVOTĀJIEM

SIA “Mērniecības Datu Centrs” ir datu uzturētājs, mēs neveicam izpildmērījumus un topogrāfisko uzmērīšanu.

Mērniecības darbiem sertificētas personas var atrast Latvijas Mērnieku biedrības lmb.lv un SIA “Sertifikācijas Centrs” persc.lv sertificēto personu sarakstos, kā arī tīmekļa pārlūka meklētājā ierakstot “mērniecības pakalpojumi … novadā”.

Būvju situācijas plāna jeb pārskata shēmas inženiertīklu projektēšanai pasūtījumus pieņemam no privātpersonām, projektētājiem un pašvaldībām. Plānu izsniedzam elektroniski *.pdf, *.dwg un *.dgn formātā. Vairāk par būvju situācijas plāna saņemšanas kārtību lasi šeit.

Ja radies vēl kāds jautājums, droši raksti mums uz e-pastu infodati@mdc.lv vai zvani uz biroja tālruni 67496833 vai 28633927!